Cover De avonturen van Neus

In de jaren ‘40 debuteerde Marc Sleen als cartoonist in Ons Volk. Al heel snel verscheen ook een stripverhaaltje, De avonturen van Neus, wat het eerste stripje zou worden in een ongelofelijk lange reeks! In magazine 69 brengt Yves Kerremans, Neroloog, een uitgebreide bijdrage over het debuut van Marc Sleen in Ons Volk. Ook de jeugdzonden van Willy Vandersteen en Merho komen in dat dossier aan bod.
In 1999 kregen onze leden als gratis geschenk De avonturen van Neus thuisgestuurd, dat op deze wijze voor het eerst zelfstandig in album verschijnt!

Dit album verscheen in een beperkte, éénmalige oplage en werd samen met Brabant Strip Magazine nr 69 gestuurd naar onze leden en is niet meer verkrijgbaar. 

Met dank aan Marc Sleen.

Jaargang
1999
Nummer
0
Cover illustrator
Marc Sleen