Cover De avonturen van Poppy en Maggy

Oude strip van Willy Vandersteen voor het eerst in het Nederlands en daarenboven in album!

Gratis aangeboden door Brabant Strip

In de vroege jaren '40 was Willy Vandersteen nog op zoek naar een eigen stijl. In die periode nam hij elke opdracht aan. Vooral zijn bijdrage aan Le Petit Monde is schitterend, in het bijzonder Poppy en Maggy. De twee padvinders beleven avonturen die we best mogen vergelijken met die van Suske en Wiske. Omdat de tekeningen bovendien van hoge kwaliteit zijn, heel anders van stijl en waarschijnlijk arbeidsintensief, vormt deze strip een onmisbare schakel in het oeuvre van Willy Vandersteen.
In 2000 kregen onze leden als gratis geschenk De avonturen van Poppy en Maggy thuisgestuurd, dat op deze wijze voor het eerst in het Nederlands en daarenboven zelfstandig in album verschijnt!

Dit album verscheen in een beperkte, éénmalige oplage en werd samen met Brabant Strip Magazine nr 79 gestuurd naar onze leden en is niet meer verkrijgbaar. 

Met dank aan de erven Vandersteen, zij gaven hiervoor hun toestemming.

Jaargang
2000
Nummer
0
Cover illustrator
Willy Vandersteen